Pokud máte sebevražedné myšlenky, zavolejte na Linku první psychické pomoci: 116 123.
logo
VZKAZ PRO TEBE

O nás

o nas

O nás

nudz

Jsme pracovní skupina Prevence a výzkum sebevražd v Národním ústavu duševního zdraví. V roce 2020 jsme připravili Národní akční plán prevence sebevražd 2020-2030, jehož cílem je více otevřít téma sebevražednosti a hledat cesty, jak jim předcházet. Více o naší pracovní skupině můžete najít zde.

Sdílejte svůj příběh

Procházeli jste v minulosti těžkým obdobím, ve kterém jste měli sebevražedné myšlenky, pokusili jste se o sebevraždu nebo jste pozůstalým? Máte zájem anonymně sdílet svůj příběh o naději a uzdravování s dalšími lidmi, kteří takové období mohou zažívat teď?

Nemusíte být profesionální spisovatelé, pomůžeme vám. Sepsali jsme krátké instrukce, které vám v procesu psaní mohou pomoci. Otázky či napsané příběhy posílejte na: prevencesebevrazd@gmail.com.

Spojte se s námi

Jste odborník/ organizace, která pracuje s tématem sebevraždy, a chtěli byste být zmíněni na stránce? Možná otevíráte podpůrnou skupinu nebo vzdělávací kurz. Ozvěte se nám na: prevencesebevrazd@gmail.com.

libi se vam web

Líbí se Vám tento web?

Dává Vám to smysl stejně jako nám? Pomozte nám pomáhat druhým. Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na transparentní sbírkový účet 2901445989 /2010 s variabilním symbolem 092022.

Informace, ze kterých na tomto webu vycházíme, můžete najít ve zdrojích v tomto přehledném dokumentu.

VZKAZ PRO TEBE

I na konci toho nejtemnějšího
tunelu je světlo.
Další vzkaz
close